Stunning Perfect Honeymoon Villa
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Δωρεάν πάρκινγκ | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Τοποθετημένη στην πόλη Toiny, η Stunning Perfect Honeymoon Villa 120 μ² έχει 1 υπνοδωμάτια και μπορεί να φιλοξενήσει 2 άτομα. Περιλαμβάνει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα και 1 μπάνια.
Το κατάλυμα παρέχει εύκολη πρόσβαση σε Plage de Toiny, που βρίσκεται 450 μέτρα μακριά, καθώς και σε Kalinas & Tainos, που είναι περίπου 6 χλμ. μακριά. Βίλα απέχει 2 χλμ. από την πόλη Marigot. Οι επισκέπτες μπορούν να δειπνήσουν σε Hotel Le Toiny Restaurant και Hotel Le Toiny, περίπου 500 μέτρα μακριά από το κατάλυμα. Η Stunning Perfect Honeymoon Villa βρίσκεται κοντά σε Anse Toiny.
Οι επισκέπτες μπορούν ν' απολαύσουν θέα στη θάλασσα από τα παράθυρά τους.
Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν οδικώς στην Stunning Perfect Honeymoon Villa από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Σεν Μπαρτέλεμι μέσα σε 15 λεπτά. Στις εγκαταστάσεις προσφέρεται ιδιωτική πισίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Anse de Grand Cul-de-Sac1,6 χλμ.
- Well done Yoga & Welness Booking2,4 χλμ.
- Plage de Toiny150 μ.
- Παραλία Saline2,5 χλμ.
- Παραλία Grand Cul de Sac1,5 χλμ.
- Piscines Naturelles1,6 χλμ.
- Plage de Grand Fond150 μ.
- Παραλία Marigot1,8 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Σεν Μπαρτέλεμι8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Χρηματοκιβώτιο
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Αίθριο
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Σεν Μπαρτέλεμι από η Stunning Perfect Honeymoon Villa;
Η Stunning Perfect Honeymoon Villa απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Σεν Μπαρτέλεμι. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Stunning Perfect Honeymoon Villa;
Η Stunning Perfect Honeymoon Villa δέχεται μόνο MasterCard και Visa. - ❓
Η Stunning Perfect Honeymoon Villa διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Stunning Perfect Honeymoon Villa θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα.